Kagu-Eesti Kennelklubi SK ja KK võistlused 2020:
7.03.2020 SK võistlus (EKL punktiarvestuse võistlus), kohtunik Vladislava Akimova
12.09.2020 SK EMV + SK võistlus, kohtunik Anu Oks
Võru Karikas 2020:
06.06.2020 KK ja Noorkoerte võistlus - Võistlus jääb ära!
01.08.2020 KK (EKL punktiarvestuse võistlus) ja Noorkoerte võistlus kohtunik Margot Luukas
19.09.2020 KK (EKL punktiarvestuse võistlus) ja Noorkoerte võistlus kohtunik Kaidi Juurik
7.03.2020 SK võistlus (EKL punktiarvestuse võistlus), kohtunik Vladislava Akimova
12.09.2020 SK EMV + SK võistlus, kohtunik Anu Oks
Võru Karikas 2020:
06.06.2020 KK ja Noorkoerte võistlus - Võistlus jääb ära!
01.08.2020 KK (EKL punktiarvestuse võistlus) ja Noorkoerte võistlus kohtunik Margot Luukas
19.09.2020 KK (EKL punktiarvestuse võistlus) ja Noorkoerte võistlus kohtunik Kaidi Juurik
Ajakava
11.00-12.20 KK1 5 koera
12.20-12.50 KK2 1 koer
12.50-13.00 KK3 platsiproov
13.05-14.05 KK3 4 koera
autasustamine
14:30-16:15 edasijõudnud 8 koera
16:25-17:40 algajad 8 koera
17:50-18:40 kutsikad 7 koera
autasustamine
Noorkoerte võistlusel osalejad saavad platsiga tutvuda vahetult enne oma sooritust!
Ajakava on orienteeruv ning korraldajal on õigus teha muudatusi!
Palume osalejatel kohal olla 30 minutit enne oma klassi algust!
Võistlejatel kaasa võtta koera vet.pass ja võistlusraamat.
11.00-12.20 KK1 5 koera
12.20-12.50 KK2 1 koer
12.50-13.00 KK3 platsiproov
13.05-14.05 KK3 4 koera
autasustamine
14:30-16:15 edasijõudnud 8 koera
16:25-17:40 algajad 8 koera
17:50-18:40 kutsikad 7 koera
autasustamine
Noorkoerte võistlusel osalejad saavad platsiga tutvuda vahetult enne oma sooritust!
Ajakava on orienteeruv ning korraldajal on õigus teha muudatusi!
Palume osalejatel kohal olla 30 minutit enne oma klassi algust!
Võistlejatel kaasa võtta koera vet.pass ja võistlusraamat.
Osalejad:
KK1
Kaidi Kobar - Double Flame Jamie Shine
Priit Vislapuu - Golden Jaagram Kamelia
Heidi Eit - White Gold Dream Draakon
Marilin Janson - Tuhkavuorten Mesimarja
Maria Vähk - Estrellest Black Bona
KK2
Janica Sepp - Jäkälän Che Guevara
KK3
Madi Nõmm - Custos Liminis Aragon
Olga Verliin - Arabic z Pekla
Marilin Janson - Virus vom Hause Diethelm
Marleen Seemann - Flutwelle Fraya
Edasijõudnud
Kerttu Kaschan - Steinroller Ädel-Sten "Adele"
Joanna Paabut - Luna
Riin Marii Sabre - Sunntoyas Tiara
Maret Laur - Lendy-Libella Ledven "Lendy"
Hille Peetsi - Metsapiiga Benno "Benno"
Paula Noorem - Astersland Hot Ticket "Enzo"
Anneli Soovik - Milli Miller Priccolo "Prico"
Marit Kungla - Karolegotto Nanette "Nette"
Algajad
Ingrid Sats - Gaia Suzi Kham-Mi "Suzi"
Airi Rüütli - Born to Win Warrior Siciljano "Capo"
Laura Puusepp - Soko
Kristin Vähi - Maru
Monika Jürgenson - Allziraneapolis "Zaira"
Liidia Unt - Hagrid Rubeus Corgirix "Hagrid"
Kristina Traks - Angelstone Gustavo "Kusti"
Kairi Sirendi - Kleine Sonne Hiiu Tugev Tormi "Karm"
Kutsikad
Katre Paabo - Twilight Moon Selected Sapphire "Safi"
Sirley Viilik - Estrellest Lion Angel "Lion"
Birgit Vana - All Wolves Rosella "Rosella"
Maris Põkka - Bongo
Kristiina Ilves - High Tension Hilarious Lad "Puuma"
Marilin Janson - Karjapeni Õnne "Õnne"
Anneli Lepik - Mustkoer Cataleya "Minni"
KK1
Kaidi Kobar - Double Flame Jamie Shine
Priit Vislapuu - Golden Jaagram Kamelia
Heidi Eit - White Gold Dream Draakon
Marilin Janson - Tuhkavuorten Mesimarja
Maria Vähk - Estrellest Black Bona
KK2
Janica Sepp - Jäkälän Che Guevara
KK3
Madi Nõmm - Custos Liminis Aragon
Olga Verliin - Arabic z Pekla
Marilin Janson - Virus vom Hause Diethelm
Marleen Seemann - Flutwelle Fraya
Edasijõudnud
Kerttu Kaschan - Steinroller Ädel-Sten "Adele"
Joanna Paabut - Luna
Riin Marii Sabre - Sunntoyas Tiara
Maret Laur - Lendy-Libella Ledven "Lendy"
Hille Peetsi - Metsapiiga Benno "Benno"
Paula Noorem - Astersland Hot Ticket "Enzo"
Anneli Soovik - Milli Miller Priccolo "Prico"
Marit Kungla - Karolegotto Nanette "Nette"
Algajad
Ingrid Sats - Gaia Suzi Kham-Mi "Suzi"
Airi Rüütli - Born to Win Warrior Siciljano "Capo"
Laura Puusepp - Soko
Kristin Vähi - Maru
Monika Jürgenson - Allziraneapolis "Zaira"
Liidia Unt - Hagrid Rubeus Corgirix "Hagrid"
Kristina Traks - Angelstone Gustavo "Kusti"
Kairi Sirendi - Kleine Sonne Hiiu Tugev Tormi "Karm"
Kutsikad
Katre Paabo - Twilight Moon Selected Sapphire "Safi"
Sirley Viilik - Estrellest Lion Angel "Lion"
Birgit Vana - All Wolves Rosella "Rosella"
Maris Põkka - Bongo
Kristiina Ilves - High Tension Hilarious Lad "Puuma"
Marilin Janson - Karjapeni Õnne "Õnne"
Anneli Lepik - Mustkoer Cataleya "Minni"
Võru Karikas 2020 II etapp
Aeg: 19. september
Koht: Põlva, Mammaste Tervisespordikeskus
Algus: kell 11.00
Kohtunik KK ja Noorkoerad: Kaidi Juurik
Registreerimine: kuni 13.09
Registreerimiseks tuleb täita registreerimisvorm ning saata Kagu-Eesti Kennelklubi emailile [email protected] maksekorralduse koopia.
Osalustasud: KK võistlus KEKK liikmele 14 eurot, mitteliikmele 20 eurot
Noorkoerte võistlus KEKK liikmele 8 eurot, mitteliikmele 13 eurot
Makse andmed:
Saaja: Kagu-Eesti Kennelklubi EE232200221013679838
Selgitus: osaleja nimi
KK võistluse registreerimisvorm SIIN
Noorkoerte registreerimisvorm SIIN
Aeg: 19. september
Koht: Põlva, Mammaste Tervisespordikeskus
Algus: kell 11.00
Kohtunik KK ja Noorkoerad: Kaidi Juurik
Registreerimine: kuni 13.09
Registreerimiseks tuleb täita registreerimisvorm ning saata Kagu-Eesti Kennelklubi emailile [email protected] maksekorralduse koopia.
Osalustasud: KK võistlus KEKK liikmele 14 eurot, mitteliikmele 20 eurot
Noorkoerte võistlus KEKK liikmele 8 eurot, mitteliikmele 13 eurot
Makse andmed:
Saaja: Kagu-Eesti Kennelklubi EE232200221013679838
Selgitus: osaleja nimi
KK võistluse registreerimisvorm SIIN
Noorkoerte registreerimisvorm SIIN
kekk_noorkoerte_võistluse_eeskirjad.pdf | |
File Size: | 164 kb |
File Type: |