FCI IGP-FH EMV 2023
Kohtunik: Aivo Oblikas
Asukoht: Põlvamaa
Aeg: 21-22.10.2023
Peakorraldaja: Janica Sepp
Jäljekordinaator: Lehar Laurits
Registreerimine 18.09-8.10.2023
Registreerimisvorm asub SIIN
Osalustasu: 55 eurot
Makse andmed:
Saaja: Kagu-Eesti Kennelklubi EE232200221013679838
Selgitus: osaleja nimi
Osalejate piirarv: 12
Osalemistingimus: IFH1
Kontaktisik: Lehar Laurits 53544483
Jäljepõldudeks on rohumaa ja mullapõld
Kogunemiskoht Laupäeval: Aarna bussipeatuse kõrval plats
maps.app.goo.gl/r1gT4XSPZM2oWiKv8
Kogunemiskoht Pühapäeval: Olerex Põlva
maps.app.goo.gl/Lx4QCPRfoGby7q25A
Osaleja |
Laupäev |
Pühapäev |
Kokku |
Koht |
Katrin Mänd - Margman Salomon |
2 |
78 |
80 |
- |
Tiit Ojasoo - Wunderstern Scarlett |
49 |
92 |
141 |
- |
Birgit Piho - Komentajan Aniline |
6 |
96 |
102 |
- |
Katrin Kressel - Margman Sarah |
52 |
7 |
59 |
- |
Anu Oks - Imzedrift's Niomi |
96 |
97 |
193 |
1. |
Merlin Kanter - Estrellest Särts Sahara |
19 |
57 |
76 |
- |
Osalejad
Katrin Mänd - Margman Salomon
Tiit Ojasoo - Wunderstern Scarlett
Birgit Piho - Komentajan Aniline
Aarne Väli - Tulikuuma Sähkövirta Ei osale
Katrin Kressel - Margman Sarah
Anu Oks - Imzedrift's Niomi
Ingrid Mahoni - Allsaare Fury Ei osale
Merlin Kanter - Estrellest Särts Sahara
Katrin Mänd - Margman Salomon
Tiit Ojasoo - Wunderstern Scarlett
Birgit Piho - Komentajan Aniline
Aarne Väli - Tulikuuma Sähkövirta Ei osale
Katrin Kressel - Margman Sarah
Anu Oks - Imzedrift's Niomi
Ingrid Mahoni - Allsaare Fury Ei osale
Merlin Kanter - Estrellest Särts Sahara
Loosimine:
Jäljegruppidesse loosimine kolmapäeval 11.10 kell 14.00 Agility Arenguseltsi Vastse-Kuuste treeninghallis
Jäljegruppidesse loosimine kolmapäeval 11.10 kell 14.00 Agility Arenguseltsi Vastse-Kuuste treeninghallis
I Grupp
Anu Oks - Imzedrift's Niomi
Katrin Mänd - Margman Salomon
Merlin Kanter - Estrellest Särts Sahara
Birgit Piho - Komentajan Aniline
II Grupp
Tiit Ojasoo - Wunderstern Scarlett
Aarne Väli - Tulikuuma Sähkövirta
Katrin Kressel - Margman Sarah
Anu Oks - Imzedrift's Niomi
Katrin Mänd - Margman Salomon
Merlin Kanter - Estrellest Särts Sahara
Birgit Piho - Komentajan Aniline
II Grupp
Tiit Ojasoo - Wunderstern Scarlett
Aarne Väli - Tulikuuma Sähkövirta
Katrin Kressel - Margman Sarah
Ajakava:
Laupäev 21.10
11.30 I grupp kogunemine ja ligipääsetavus
12.00 I grupi jäljed
14.35 II grupp kogunemine ja ligipääsetavus
15.10 II grupi jäljed
Pühapäev 22.10
12.00 II grupp kogunemine
12:30 II grupi jäljed
13.15 I grupp kogunemine
13.45 I grupp jäljed
16:20 Autasustamine
Korraldajal on õigus teha ajakavas vajadusel muudatusi!
Muudetud 16.10.2023
Laupäev 21.10
11.30 I grupp kogunemine ja ligipääsetavus
12.00 I grupi jäljed
14.35 II grupp kogunemine ja ligipääsetavus
15.10 II grupi jäljed
Pühapäev 22.10
12.00 II grupp kogunemine
12:30 II grupi jäljed
13.15 I grupp kogunemine
13.45 I grupp jäljed
16:20 Autasustamine
Korraldajal on õigus teha ajakavas vajadusel muudatusi!
Muudetud 16.10.2023
Laupäeval on rohupõld ja pühapäeval on mullapõld
Põllud 16.10.2023
Põllud 9.10.2023
Jäljeesemed: